Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

FIT PLUS Všetky produkty

FIT PLUS Čierna Os olympijská so zarážkami 680kg limit, 220cm

FIT PLUS Všetky produkty

FIT PLUS Čierna Os olympijská so zarážkami 680kg limit, 220cm

Vypredané / Na objednávku

Profesionálna olympijská oska na cvičenie FIT PLUS priamo od výrobcu najlepších svetových značiek. Štandardné olympijské rozmery 220 cm x 50 mm x 28 mm v čiernej farbe.

333,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 20 Kg

Profesionálna  olympijská oska na Cvičenie FIT PLUS  Priamo od výrobcov najlepších svetových ZNACIEK. Štandardne olympijské rozmery 220 cm x 50 mm x 28 mm.

Garantujeme odolnosť do Zaťaženia  680kg  + dynamická jeho odolnosť

Vynikajúca pre powerlifting, premiestňovanie ap.

Vo vzpieračských súťažiach ŠÚ dnes používané výhradne tzv. Olympijské činky kotúčové, s upraviteľný hmotnosťou. Skladaj sa z osky, kotúčov a uzáverové. Osku činky tvorí oceľová tyč. Je dlhá 220 cm, priemer ho kruhového Prierez je 2,8 cm. Taktiez ona predstavuje časť záťahoch, Ktory súťažiaci vzpierajú, s ho hmotnosťami sa teda taktiez musí počítať. A aby táto hodnota nepôsobila pri určovaní celkovej hmotnosti činky ziadna problémy, je stanovená na rovných 20 kg.

Na os činky sa z oboch strán pridávajú kotúče – tie sú vlastnou meniteľnou záťažou. Kotúče sú pri pódiu pripravené v pároch, po dvojiciach, tak aby na oboch koncoch osky mohla byť nastavená záťaž rovnakej hmotnosti. Kotúče sú kovové, ale po celom povrchu pokryté gumou alebo plastickou hmotou, ktorá tlmí dopad činky na drevené, gumové, či betónové pódium. Toto potiahnutie prináša ešte ďalšiu výhodu – sú ňou farebne odlíšene kotúče rôznej hmotnosti: červenú farbu majú kotúče o hmotnosti 25 kg, modré vážia 20 kg, žlté 15 kg atď. (10 kg, 5 kg, 2,5 kg, 1,25 kg, 0,5 kg a 0,25 kg). Z vonkajšej strany sú kotúče pevne pridržiavané uzávermi, aby pri nechcenom naklonení činky z osky neskĺzli. Aj hmotnosť uzáverov je stanovená jednotne pre všetky činky – každý uzáver váži 2,5 kg, celý pár teda 5 kg.

Hmotnosť 20 Kg
Priemer otvoru kotúča 50 mm
Info Garancia nosnosti 680kg + dynamika
farba Čierna
Počet dávok v balení Zabalená v kartóne

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naposledy prezerané

FIT PLUS FIT PLUS Čierna Os olympijská so zarážkami 680kg limit, 220cm
333,00 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{