K Weider Total Rush 2.0 teraz Blender shaker 🥤 ZADARMO

Body Attack Všetky produkty

EFX Kre-Alkalyn 3000, 260 kps

Body Attack Všetky produkty

EFX Kre-Alkalyn 3000, 260 kps

Vypredané / Na objednávku

KRE-ALKALYN - PH-CORRECT CREATINE®

32,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 300 g
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 4 kapsuly denne zapi väčším množstvom tekutiny (300 ml). V tréningových dňoch podávať najlepšie 30-60 minút pred tréningom.
Hlavný účinok Zvýšenie sily

EFX Kre-Alkalyn 3000,260 kps

Pôvodný Kre-Alkalyn od All American EFX sa teraz nazýva Kre-Alkalyn 3000. Aby si nedostal žiadne repliky, nezabudni venovať pozornosť EFX a logu Buch na etikete a názvu produktu "3000" a číslu patentu, potom si môžeš byť istý, že ide o originálny produkt EFX. Kre-Alkalyn od spoločnosti EFX je jediný kreatín na svete, ktorý je pH-správny a 100% stabilný. Produkt dodáva 3000 mg alkalického monohydrátu kreatínu denne. Môže zvýšiť rýchlosť výkonu v tréningu.

Čo znamená kre-alkalyn - aký je to kreatín?

Je dobré vedieť, čo znamená zásaditý. Slovo ALKALYN obsiahnuté v Kre-Alkalyn pochádza z chémie a znamená zásaditý. Zásadité sú v užšom zmysle roztoky, keď je pH vyššie ako 7. Nazývajú sa silne zásadité (zásadité) vodné roztoky, ktoré majú pH Medzi 10 až 14. Obvyklý monohydrát kreatínu má pH 6,9 a nižšie, a preto je kyslý vo vodnom roztoku. Čím nižšími je pH, tím rýchlejšie sa rozkladá na kreatinín.

K rýchlejšiemu rozkladu kreatínu však prispieva ai trávenie (žalúdočná kyselina) a pH krvi. Kreatinín sa považuje za produkt degradácie svalov a už sa nemôže používať ako zdroj energie. Nový výskum zistil, že kreatín s pH nad 7 môže oddialiť proces degradácie vo vodnom roztoku. Pri pH nad 12 degradačný proces skončí. EFX Kre-Alkalyn je prvý a jediný kreatín, ktorý v tekutinách neprechádza na kreatinín skôr, než sa dostane do svalov.

DÁVKOVANIE 

4 kapsuly denne zapi väčším množstvom tekutiny (300 ml). V tréningových dňoch podávať najlepšie 30-60 minút pred tréningom. 

ZLOŽENIE 

Buffered monohydrát kreatínu (EFX KRE-Alkalyn®) (78,2%), želatína z hovädzieho mäsa (kapsula), maltodextrín, protihrudkujúca látka (stearát horečnatý), farbivá (E129 *, E110 *, E133, E171).

SPOTREBA: Ak sa uchováva uzatvorený na chladnom a suchom mieste, najlepšie do konca šarže / č. Šarže: viď odtlačok. 

R

RobertTrnava, 27. 03. 2020

Hmotnosť 300 g
Forma produktu Kapsule
Dávkovanie 4 kapsuly denne zapi väčším množstvom tekutiny (300 ml). V tréningových dňoch podávať najlepšie 30-60 minút pred tréningom.
Hlavný účinok Zvýšenie sily

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky