Vitaj v našom e-shope / osobný odber v showroome možný v pondelok až sobotu, predajne FIT PLUS v OC sú otvorené.

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml

(3 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

L-Karnitín Body Attack Liquid 2000 s vitamínom C je tekutý koncentrát, ktorý môže byť príjmaný pred a pri športe alebo pri diétnych fázach.

29,00 € - ušetríš -21 %
22,91 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 1 Kg
Príchuť - varianty tropical
Počet dávok v balení 50 dávok po 20ml s 2070mg l-karnitínu
Info L-karnitín CarniPure - najkvalitnejší na svete
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 20 ml denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou

L-Karnitín Body Attack Liquid 2000 s vitamínom C je tekutý koncentrát, ktorý môže byť príjimaný pred a pri športe alebo v diétnych fázach. 

L-karnitín Liquid 2000 je tekutý koncentrát, ktorý je vhodné užívať pred a počas cvičenia. Je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí nemajú v každodennej strave dostatok L-karnitínu. Napríklad pre športovcov , ktorí majú zvýšenú rýchlosť metabolizmu alebo preferujú na sacharidy bohaté jedlo, alebo nejedia mäso. V dávke L-karnitínu 2000 je 2000 mg L-karnitínu , ktorý nesie pečať Carnipure, ochrannú známku najkvalitnejšieho l-karnitínu na svete.

Carnipure

Carnipure je ochrannou známkou švajčiarskej spoločnosti Lonza AG. Výhradne Obsahuje prirodzene bio produkovaný L-karnitín a predstavujenajvyššiu kvalitu.

Odporúčané dávkovanie

Užite 20ml  tesne pred cvičením alebo ihneď po cvičení.

Nutričné hodnoty

BodyAttack L-Carnitine 2000 1000ml

Funkcie Body Attack L-Carnitine Liquid 2000

L-Carnitin Liquid 2000 + vo vode rozpustný vitamín C pomáha udržať normálne funkcie energetického metabolizmu. V dennej dávke (40 ml) dodáte 480 mg vitamínu C -. Čo zodpovedá asi 250 g čiernych ríbezlí alebo pol kila kiwi. Hlavné potravinové zdroje vitamínu C sú hlavne čerstvé ovocie a zelenina, vitamín pri nesprávnom skladovaní a spracovaní ( napr varenie) môže mať značné straty až na nulu. Preto je v dennej strave dôležité začleňovať surové vypestované ovocie, či zeleninu. Kto má averziu k surovej zelenine a ovociu, môže s L-Carnitin Liquid naviac dodať telu vitamín C, takže energetický metabolizmus môže pokračovať opäť v zdravom a normálnom režime. Vitamín C je tiež potrebný pri fyzickej námahe a to nielen pre tvorbu stresových hormónov, ale chráni naše bunky pred oxidačným stresom. Najmä v oblasti športu, je spotrebovávaný prostredníctvom zvýšenej svalovej námahy. 

Čo je dobré vedieť: Čo je L-karnitín?

Vitamínom podobnú živinu L-karnitín, prijímame v celodennej strave do značnej miery v mäse, rybách a mliečnych výrobkoch. V normálnej zmiešanej strave je toto množstvo asi 30 mg za deň. Okrem toho telo tvorí denné množstvo asi 15 mg L-karnitínu, ktorý predovšetkým v svalovom tkanive, srdci, pečeni, obličkách, imunitnom systéme a v červených krvinkách. L-karnitín je spojený s energetickým metabolizmom a spolu s ďalšími vitamínmi hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov . Syntéza dochádza v pečeni, obličkách a mozgu, z esenciálnych aminokyselín lyzínu a metionínu. Okrem toho je tvorba L-karnitínu zaistená iba v prípade, že telo má dostatok vitamínu C, vitamínu B6, vitamínu B12, niacínu a kyseliny listovej.

Čo je vhodné kombinovať s L-karnitínom

  • v prvom rade fyzickú aktivitu
  • doplnky ako arginín, beta alanín, BCAA pre ochranu svalov a podporu výkonnosti
  • ThermX a iné spaľovače tukov pre rýchly nástup spaľovania tukov

Prečo L-karnitín a chudnutie

Štúdie na športovcoch i bežnej populácii dokazujú, že kombinácia L-karnitínu ako výživového doplnku najlepšie v spojení s fyzickou aktivitou, vedie k zníženiu hmotnosti a súčasnému zlepšeniu kvality a funkčnosti kostrového svalstva. L-karnitín urýchľuje metabolizmus tukov z prirodzenej stravy. L-karnitín znižuje nepriaznivú hladinu lipidov v krvi.

K

KarolBánovce nad Bebravou, 15. 04. 2019

J

JOZEFLIESEK, 27. 03. 2018

Z

ZdenkaŽiar nad Hronom, 17. 02. 2017

Hmotnosť 1 Kg
Príchuť - varianty tropical
Počet dávok v balení 50 dávok po 20ml s 2070mg l-karnitínu
Info L-karnitín CarniPure - najkvalitnejší na svete
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 20 ml denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem