Vitaj v našom e-shope / predajne FIT PLUS sú otvorené.

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml

Body Attack Všetky produkty

Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml

(3 hodnotení)
Vypredané / Na objednávku

L-Karnitín Body Attack Liquid 2000 s vitamínom C je tekutý koncentrát, ktorý môže byť príjmaný pred a pri športe alebo pri diétnych fázach.

29,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 1 Kg
Príchuť - varianty orange
Počet dávok v balení 50 dávok po 20ml s 2070mg l-karnitínu
Info L-karnitín CarniPure - najkvalitnejší na svete
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 20 ml denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou

L-Karnitín Body Attack Liquid 2000 s vitamínom C je tekutý koncentrát, ktorý môže byť príjimaný pred a pri športe alebo v diétnych fázach. 

L-karnitín Liquid 2000 je tekutý koncentrát, ktorý je vhodné užívať pred a počas cvičenia. Je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí nemajú v každodennej strave dostatok L-karnitínu. Napríklad pre športovcov , ktorí majú zvýšenú rýchlosť metabolizmu alebo preferujú na sacharidy bohaté jedlo, alebo nejedia mäso. V dávke L-karnitínu 2000 je 2000 mg L-karnitínu , ktorý nesie pečať Carnipure, ochrannú známku najkvalitnejšieho l-karnitínu na svete.

Carnipure

Carnipure je ochrannou známkou švajčiarskej spoločnosti Lonza AG. Výhradne Obsahuje prirodzene bio produkovaný L-karnitín a predstavujenajvyššiu kvalitu.

Odporúčané dávkovanie

Užite 20ml  tesne pred cvičením alebo ihneď po cvičení.

Nutričné hodnoty

BodyAttack L-Carnitine 2000 1000ml

Funkcie Body Attack L-Carnitine Liquid 2000

L-Carnitin Liquid 2000 + vo vode rozpustný vitamín C pomáha udržať normálne funkcie energetického metabolizmu. V dennej dávke (40 ml) dodáte 480 mg vitamínu C -. Čo zodpovedá asi 250 g čiernych ríbezlí alebo pol kila kiwi. Hlavné potravinové zdroje vitamínu C sú hlavne čerstvé ovocie a zelenina, vitamín pri nesprávnom skladovaní a spracovaní ( napr varenie) môže mať značné straty až na nulu. Preto je v dennej strave dôležité začleňovať surové vypestované ovocie, či zeleninu. Kto má averziu k surovej zelenine a ovociu, môže s L-Carnitin Liquid naviac dodať telu vitamín C, takže energetický metabolizmus môže pokračovať opäť v zdravom a normálnom režime. Vitamín C je tiež potrebný pri fyzickej námahe a to nielen pre tvorbu stresových hormónov, ale chráni naše bunky pred oxidačným stresom. Najmä v oblasti športu, je spotrebovávaný prostredníctvom zvýšenej svalovej námahy. 

Čo je dobré vedieť: Čo je L-karnitín?

Vitamínom podobnú živinu L-karnitín, prijímame v celodennej strave do značnej miery v mäse, rybách a mliečnych výrobkoch. V normálnej zmiešanej strave je toto množstvo asi 30 mg za deň. Okrem toho telo tvorí denné množstvo asi 15 mg L-karnitínu, ktorý predovšetkým v svalovom tkanive, srdci, pečeni, obličkách, imunitnom systéme a v červených krvinkách. L-karnitín je spojený s energetickým metabolizmom a spolu s ďalšími vitamínmi hrá kľúčovú úlohu v metabolizme tukov . Syntéza dochádza v pečeni, obličkách a mozgu, z esenciálnych aminokyselín lyzínu a metionínu. Okrem toho je tvorba L-karnitínu zaistená iba v prípade, že telo má dostatok vitamínu C, vitamínu B6, vitamínu B12, niacínu a kyseliny listovej.

Čo je vhodné kombinovať s L-karnitínom

  • v prvom rade fyzickú aktivitu
  • doplnky ako arginín, beta alanín, BCAA pre ochranu svalov a podporu výkonnosti
  • ThermX a iné spaľovače tukov pre rýchly nástup spaľovania tukov

Prečo L-karnitín a chudnutie

Štúdie na športovcoch i bežnej populácii dokazujú, že kombinácia L-karnitínu ako výživového doplnku najlepšie v spojení s fyzickou aktivitou, vedie k zníženiu hmotnosti a súčasnému zlepšeniu kvality a funkčnosti kostrového svalstva. L-karnitín urýchľuje metabolizmus tukov z prirodzenej stravy. L-karnitín znižuje nepriaznivú hladinu lipidov v krvi.

K

KarolBánovce nad Bebravou, 15. 04. 2019

J

JOZEFLIESEK, 27. 03. 2018

Z

ZdenkaŽiar nad Hronom, 17. 02. 2017

Hmotnosť 1 Kg
Príchuť - varianty orange
Počet dávok v balení 50 dávok po 20ml s 2070mg l-karnitínu
Info L-karnitín CarniPure - najkvalitnejší na svete
Forma produktu Tekutý koncentrát
Dávkovanie 20 ml denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou

Naposledy prezerané

Body Attack Body Attack L-Carnitine Liquid 2000, 1000 ml orange
29,00 €
Vypredané / Na objednávku

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním / zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Ďalšie informácie).

Rozumiem
{