📣 Novoročné akcie na domáce fitness zariadenia TU

Body Attack Všetky produkty

Body Attack BCAA KICK Drink, Red Berries, 12x330ml

Body Attack Všetky produkty

Body Attack BCAA KICK Drink, Red Berries, 12x330ml

Vypredané / Na objednávku

4000 mg BCAA a 105 mg kofeínu v plechovke

23,40 € - ušetríš -5 %
22,20 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 4 Kg
Dávkovanie 1 až 2 denne podľa potreby
Aminokyseliny-profil 4000 mg
Obsah kofeínu v dávke 105 mg
Forma produktu Hotový nápoj
Bezlepkový Áno

Body Attack BCAA KICK Drink, Red Berries, 12x330ml

Hlavné výhody

  • Nízkokalorický a osviežujúci športový nápoj - jemne sýtený
  • 105 mg kofeínu na plechovku
  • 4000 mg BCAA v ideálnom pomere 2:1:1
  • S vitamínmi B na minimalizáciu únavy

Dodá svalom bielkoviny

BCAA sú esenciálne aminokyseliny, ktoré telo používa najmä na zásobovanie svalov bielkovinami, pretože tri aminokyseliny l-leucín, l-valín a l-izoleucín tvoria viac ako jednu tretinu svalovej hmoty. Vďaka tomu sú BCAA medzi športovcami veľmi vyhľadávané. Sú ideálne nie len pre silových športovcov počas dlhých a intenzívnych športových aktivít, ale aj pre tých, ktorí sa zameriavajú na vytrvalostné a kolektívne športy.

Po dlhom a intenzívnom tréningu tvoje telo vyčerpá svoje zásoby uhľohydrátov (zásoby glykogénu). Potom bude využívať svalové aminokyseliny (BCAA) na produkciu glukózy, ktorú potrebuje na zabezpečenie plynulého pokračovania metabolických procesov. Ak telo absorbuje príliš málo energie, napríklad pri prísnej diéte, začne na výrobu energie využívať stavebné bloky svalov.

VHODNÝ PRE

  • športovcov vo fáze diéty, ktorí sa snažia redukovať telesný tuk a udržiavať a rozvíjať svaly.
  • vytrvalostných športovcov a športovcov hier, pretože vitamíny B a kofeín spomaľujú pocit únavy.
  • tých, ktorí čelia extrémnej mentálnej záťaži.
  • ľudí, ktorí chcú trénovať ešte dlhšie a ťažšie.
  • všetkých, ktorí chcú podporovať rast svalov a fyzickú regeneráciu.

Čo robí pomer BCAA 2:1:1 tak ideálnym? Ostatní výrobcovia ponúkajú nápoje BCAA s pomermi BCAA 4:1:1 alebo 8:1:1. Uplatňuje sa tu však zásada „čím viac, tým lepšie“? Odpoveď na to je jasné „nie“, pretože najlepšie účinky sa dosahujú, keď sa aminokyseliny absorbujú z jedla a nápojov v ideálnom pomere 2:1:1, čo zodpovedá telesným potrebám BCAA.

Preto obsahuje BCAA KICK celkovo 4 000 mg BCAA, z čoho 2 000 mg je l-leucín. Dôvodom je skutočnosť, že potreba tejto aminokyseliny je dvakrát vyššia ako v prípade ostatných BCAA, pridali sme teda 1 000 mg l-izoleucínu a 100 mg l-valínu.

MINIMALIZUJE ÚNAVU

Športový nápoj Body Attack okrem kofeínu a BCAA dodáva telu vitamíny B (niacín, kyselinu pantoténovú, B6, B12), ktoré pomáhajú znižovať únavu pri fyzickom cvičení. Ale aj mentálne a svalové vyčerpanie môže zvýšiť potrebu vyššie uvedených vitamínov B v tele, pretože energetický metabolizmus sa musí udržiavať na normálnej úrovni.

Ako stavebné kamene proteínov, BCAA tiež vyžaduje vitamín B6, ktorý je nevyhnutný pre konverziu a inkorporáciu svalových proteínov. Body Attack BCAA KICK obsahuje vitamíny B, ktoré sú tiež prospešné pre výkonnosť a silu vytrvalostných športovcov, pretože ich potreba vitamínov B sa môže zvýšiť intenzívnou námahou. Napríklad zásoby glykogénu sa spotrebujú počas tréningu a vitamín B6 prispieva k normálnemu metabolizmu glykogénu/uhľohydrátu. Okrem toho vitamíny B pomáhajú nastoliť normálny metabolizmus bielkovín a rast svalov po tréningu, pokiaľ sa absorbuje aj dostatočné množstvo bielkovín.

Bielkovinové stavebné bloky podporujú rast a udržiavanie svalov.

Príjem BCAA je pre organizmus nevyhnutný, pretože nedokáže samo produkovať BCAA z iných aminokyselín kvôli svojej štruktúre rozvetveného reťazca. Preto by si si mal zabezpečiť vyváženú dennú stravu s dostatočným množstvom bielkovín, aby tvoje telo poskytlo základné stavebné bloky bielkovín, ktoré potrebuje pre rast svalov a údržbu svalov.

Bielkoviny by sa však nemali konzumovať iba vo forme párkov a mäsových výrobkov, pretože môžu obsahovať veľa kalórií, tuku a iných nežiaducich látok. Namiesto toho by si mal pokryť svoje bielkovinové potreby hlavne jedením strukovín, ako sú fazuľa, šošovica a hrach a konzumáciou mliečnych výrobkov. Ak tvoje telo potrebuje ďalšiu pomoc, môžeš použiť aj srvátkový proteínový prášok a výrobky BCAA.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 4 Kg
Dávkovanie 1 až 2 denne podľa potreby
Aminokyseliny-profil 4000 mg
Obsah kofeínu v dávke 105 mg
Forma produktu Hotový nápoj
Bezlepkový Áno

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky