🥑 🥦 Všetky obľúbené VEGAN produkty TU.

NordicTrack Všetky produkty

Bežecký pás NordicTrack Incline Trainer X7i- DUPLICITA

NordicTrack Všetky produkty

Bežecký pás NordicTrack Incline Trainer X7i- DUPLICITA

Vypredané / Na objednávku

Bežecký pás NordicTrack Incline Trainer X7i. Chudnite bude 5x rýchlejšie. NordicTrack® Incline Trainer X7i, to je sen profesionálnych chodcov a bežcov.

Hmotnosť 109 Kg
Doplňujúce info Sklon od -6% až 40% ! Spaľujte 5x viac kalórií za rovnaký čas! DURXTM MOTOR S 4,5 HP
Farba Grafit

Bežecký pás NordicTrack Incline Trainer X7i. Chudnite bude 5x rýchlejšie. NordicTrack® Incline Trainer X7i, to je sen profesionálnych chodcov a bežcov.

TO NAJLEPŠIE NÁRADIE PRE EXTRÉMNY TRÉNING !

Prvý model sa takmer nedostal na predajne, tak rýchlo sa vypredal, teraz je tu opäť, silnejší a s vyššou výbavou! Jedine u nás! 

Odborníci a tréneri oceňujú NordicTrack Incline Trainer X7i, rovnako jeho nosnosť, programovanie a skvelú grafiku, tiež iFit funkciu, a hudobný port.

Navoľte si v google mapách trasu po ktorej sa vydáte, a pás vám bude počas trasy postupne meniť sklon a záťaž podľa umiestnenia na trase.

ZÁKLADNÉ INFO

S INCLINE Trainerom spálite za rovnaký čas až 5x viac kalórií. Šliapanie do kopca je jedným z najlepších cvičení na chudnutie, zlepšenie kardiovaskulárneho systému, bez zaťažovania kĺbov nadmernými nárazmi ako je tomu pri bežeckých aktivitách. GrafiXX Displej Vám podá aktuálne info o zdolanej nadmorskej výške pomocou 3D modelového zobrazenia, na ktorom môžete sledovať kde v trase do vrchu sa práve nachádzate. Popri chôdzi do vrchu môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu pomocou zvuku Intermix Acoustics™ 2.0 EQ Sound. V celku môžeme zhrnúť funkčnosť na maximalizovanie kardio-kondičného tréningu v čo najoptimálnejšom čase.

TECHNICKÝ POPIS bežeckého pácu Incline Trainer - je to v skutočnosti výkonný trenažér chôdze do kopca

Spáľte 5x viac kalórií za rovnaký čas ! * NEUVERITEĽNÉ 40%-NÉ STÚPANIE AKO NA ŽIADNOM INOM PÁSE ! * Sklon -6% stimuluje beh, chôdzu z kopca, tým zvyšuje rôznorodosť tréningového zaťaženia * Absorbcia NÁRAZU viac než 38% ! * Rýchlosť behu 0-20 km/h * DURXTM MOTOR S 4,5 konskými silami * 139 x 51 cm pás * GENERÁTOR HORSKÝCH CIEST MP3/IPOD COMPATIBILITA * Grafixx™ 3D-ZOBRAZUJÚCI DISPLEJ s mnohými možnosťami realistického interaktívneho zobrazenia * Intermix Acoustics™ 2.0 EQ Sound - zvuková karta s dynamickým stereo zvukom + Ekvalizér Club-Design * CardioGrip™ Heart Rate Monitor – v rukovätiach * CoolAire™ Workout Fan-ventilátor * 1-Touch™ Speed and Incline – ovládanie rýchlosti a stúpania jedným dotykom * i-Fit - kompatibilita s tréningovými pamäťovými kartami i-FIT * Extra mäkký podklad s vstavanými izolátormi otrasov * 9-prednastavených tréningových programov + neobmedzený počet i-fit programov na karte – stačí si ľubovoľný stiahnuť * Maximálna hmotnosť užívateľa 158 kg

 Ako používať funkciu iFit Live

ODPORÚČAME OSOBNÝ ODBER NA PREDAJNÝCH MIESTACH

Kde je možné si daný tovar dôkladne odskúšať.

Bezpečnosť

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informácie a pokyny v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. s. r. o. nezodpovedá za škody spôsobené nevhodnou manipuláciou, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 109 Kg
Doplňujúce info Sklon od -6% až 40% ! Spaľujte 5x viac kalórií za rovnaký čas! DURXTM MOTOR S 4,5 HP
Farba Grafit

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky