🥑 🥦 Všetky obľúbené VEGAN produkty TU.

Life Fitness Všetky produkty

Bežecký pás Life Fitness F1 Smart

Life Fitness Všetky produkty

Bežecký pás Life Fitness F1 Smart

Vypredané / Na objednávku

Life Fitness F1 Smart je inteligentný bežecký pás na cvičenie, úsporný a výkonný zároveň. Domáci bežiaci trenažér LIFE FITNESS F1 Smart oplýva rovnakou biomechanikou ako prvotriedne profi zariadenia tejto značky.

2 975,00 € s DPH
Mám záujem
Hmotnosť 125 Kg
Bežecká plocha 140 cm x 51 cm
Hrudný pás Áno
Meranie pulzu Áno (CardioGrip kontaktný i bezkontaktný Heart Rate Monitor)
Typ odpruženia FlexDeck
Počet programov 16
Rozmery (dxšxv) 196 cm x 87 cm x 150 cm
Sklon 24 stupňov nastavenia sklonu (0-12%)
Trieda použitia a presnosti H/B
Nosnosť 137 kg
Výkon motora 4HP
Maximálna rýchlosť 0-16 km/h
MP3 vstup Kompatibilné s iPod Nano (5th generácie a nižšie; iPod Classic; iPod Touch
Transportné kolieska Áno
Integrovaný ventilátor Nie
Šetrič miesta Áno
Napájanie Elektrický prúd
Použitie Domáce
Life Fitness F1 Smart je inteligentný bežecký pás na cvičenie, úsporný a výkonný zároveň. Domáci bežiaci trenažér LIFE FITNESS F1 Smart oplýva rovnakou biomechanikou ako prvotriedne profi zariadenia tejto značky. Testované viac ako 5 miliónmi dopadmi na plochu a 17,6 rokmi bežného používania. Ďalej obsahuje tiez inovácie ako Eco energy Saver - minimalizácia spotreby o viac ako 90% v stand by móde!, USB Virtual Trainer, iPod dock kontrola a nabíjanie, LifeSpringTM - absorbciu viac ako 30% nárazov oproti behu v teréne (šetrenie kĺbového aparátu).

Odporúčame dokúpiť:

predĺženú záruku a  montáž zariadenia Priamo u Vás doma !
KVALITA
Kvalitu a bezpečnosť týchto produktov overilo viac ako milión užívateľov  na celom svete. Tieto produkty prechádzajú najprísnejšími bezpečnostnými normami a ich výnimočnosť chráni viac ako 300 celosvetovo chránených patentov. Life Fitness je medzi informovanými užívateľmi najuznávanejšou spoločnosťou v športových kluboch a dôveryhodnou v domácnostiach pre tých, ktorí chcú to najlepšie.

F1 inteligentný bežecký pás sa zdokonaľoval v tom istom laboratóriu biomechaniky, kde sa vyvíjali aj naše zariadenia pre športové kluby. Naši spoľahliví odborníciodborníci na spoľahlivosť ho testovali stovky hodín a simulovali viac ako päť miliónov krokov aby sa zaistilo, že investícia do bežeckého pásu sa vyplatí v priebehu mnohých rokov úspešných tréningov.

Life Fitness je svetová jednotka na trhu komerčných fitness zariadení, ktorých kvalitu prenáša aj do výroby domácich strojov. Cena je viac ako prijateľná!

XXL ZÁRUKA 10 ROKOV
Na konštrukciu/rám tohto fitness stroja Vám automaticky dávame záruku až 10 rokov! 


XXL-10-rokov-zaruka-fitness-stroje-fitplus300.png

Základné chyby, ktoré robí mnoho bežcov, nielen na bežeckom/bežiacom páse:

 • Preskočenie fázy rozcvičenia - je dôležité aby vaše kĺby a šľachy boli pripravené na beh, aby boli zahriate a tak chránené pred natiahnutím, alebo natrhnutím
 • Nesprávna technika behu - ľudia väčšinou zmenia štýl behu na bežiacom páse zo strachu pred pádom, alebo nedostatočným priestorom na behanie. Začnite zvoľna a rovnakým štýlom ako beháte vonku.
 • Držanie sa bočných mantinelov - vo fitnesscentrách neraz vidieť ľudí, ktorí sa pridŕžajú bočníc a bežia ako by im šlo o život.  Tieto mantinely neslúžia na oporu počas behu, môžete sa pridŕžať počas chôdze do strmého kopca, stúpania, kde nenarušíte celkový priebeh pohybu, ale nie počas behu.
 • Nedostatočná intenzita - mnoho ľudí chodí behať na bežeckom páce a po 3 mesiacoch sa nezlepšia kondične, neschudnú ani nespevnia svalstvo. Dôvodom je nedostatočná intenzita. Poraďte sa s trénerom a opýtajte sa na potrebnú intenzitu, na spaľovanie tuku, zlepšenie kondície, alebo výkonu.
 • Naskočenie na bežiaci pás, keď je v pohybe - to je najčastejšou príčinou pádov na bežeckom páse. Na pás sa postavte na bočné lišty, spustite program, a keď sa pohne pomaly pás, našliapnite naň. Nie v plnej bežeckej rýchlosti!
 • Beh rovnakým tempom počas celej doby pohybu na páse - to znemožňuje prirodzený priebeh celého cvičenia ako zahriatie, pracovnú časť a schladenie. Rovnaký priebeh je nielen nudný, ale aj demotivačný, navoľte si jeden z množstva programov, určite sa nudiť nebudete.
 • Strmý svah po celý tréning - Veľké stúpanie zaťažuje chrbticu, spodnú časť chrbta, bedrové kĺby a členky. Beh do kopca so stúpaním 10-20% po celú dobu tréningu nie je dobrým spôsobom ako byť zdravší a silnejší.
 • Off tlačidlo počas behu na bežiacom páse - Ďalšou chybou je STOP skončenie behu okamžite. Mnohí bežia pri rýchlosti 10-12 km za hodinu a končia okamžitým stlačením vypínača OFF. Zabúdajú na prirodzené spomalenie a schladenie, uvoľnenie svalov.
 • Široko rozchodný beh - Prirodzený beh je čo najpohodlnejší, priamočiary v rovine s končatinami prirodzene čo najbližšie. Neinšpirujte sa behom zo štartu na Olympijských hrách v disciplíne na 100m! 
 • Pokrčené kolená - počas behu nedopínajte kolená ani v prednej ani v zadnej polohe, hrozí riziko zranenia.
 • Rýchlosť pásu - ak stojíte na páse, tom či onom, prvý krát, behajte postupným zvyšovaním rýchlosti, pás, ktorý používate prvý krát, vás môže nemilo prekvapiť.
Prečo sa vlastne mnohí venujú behaniu na bežeckom páse? Množstvo pozitív hovorí za jeho používanie. Lepšia ochrana kĺbov, nezávislosť na poveternostných podmienkach, pohodlie, tréningová motivácia, fit testy, zaznamenávanie zlepšovania, postupné zvyšovanie záťaže, vždy merateľné, bez straty času presúvaním na tréningové trate a podobne.

 


Výhody bežeckých pásov Life Fitness

Výhody pásov LIFE FITNESS tkvejú v najrozsiahlejšom výzkume, množstve testov a smerníc, ktoré musí každý produkt spĺňať! Momentálne chráni produkciu Life Fitness viac ako 360 patentov. Každý pás LIFE FITNESS je testovaný na výdrž prevádzky 2,5 násobku obvodu Zeme a to v udávanej maximálnej nosnosti! Vydrží teda väčšiu vzdialenosť na maximálnej hranici zatťažiteľnosti ako by ste 2,5 krát obišli zemeguľu. Tento pás vydrží teda 136 kg užívateľa na 2,5 násobnej ceste okolo sveta :)

 


Pruženie plochy je jedným z najdôležitejších prvkov bežeckého pásu! Väčšina pásov má pruženie jednostranné, kde na jednej strane je bežecká podložka / doska pevne uchytená a strane druhej má pruženie. Life Fitness pásy majú pruženie po celej bežeckej ploche dosky, znamená to teda omnoho lepšiu ochranu kĺbov pred nárazmi a dopadmi na bežeckej ploche, za pomoci patentovaného, neopotrebbovateľného FLEX DECK systému.

Viete, že všetky domáce pásy povoľujú najviac 99 minútové tréningy ? S týmto pásom môžete bežať maratón, beh do odmietnutia i 24 hodinový kolotoč

ŠPECIFIKÁCIE Bežeckého pásu F1 Smart od Life Fitness

0-12%-né stúpanie * Absorbcia NÁRAZU viac než 30% ! * Rýchlosť behu 0,8-16 km/h * 140 x 51 cm pás * DISPLEJ s modrým podsvietením so zobrazením všetkých funkcií * iPod Touch (3.,2.,1. generácie), iPod Clasic, iPod Nano (5.,4.,3. generácie) + akýkoľvek mp3 prehrávač s výstupom 3,5mm jack * CardioGrip kontaktný i bezkontaktný Heart Rate Monitor – v rukovätiach + hrudný pás * 7 predprogramovaných + neobmedzený počet programov - LifeFitness Virtual Trainer web & USB * Extra mäkký podklad FlexDeck s vstavanými izolátormi otrasov * Maximálna hmotnosť užívateľa 136kg * Hmotnosť zariadenia bez balenia - 117kg

U nás si môžete daný tovar dôkladne odskúšať, personál vám ochotne zodpovie všetky otázky, týkajúce sa zariadenia, výhodou výberu z množstva bežeckých pásov je, že ten najlepší pre vás sa vždy nájde.

SOFT DROP SYSTEM - Bezpečný manipuláciám zabezpečujú 2 hydraulické piesty.


UPOZORNENIE

Pred montážou a užívaním zariadenia si pozorne preštudujte bezpečnostné informáciám a usmernením v návode. Spoločnosť FIT PLUS, spol. sro nezodpoveda za škody spôsobené nevhodnou manipuláciám, resp. nedodržaním bezpečnostných zásad.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Hmotnosť 125 Kg
Bežecká plocha 140 cm x 51 cm
Hrudný pás Áno
Meranie pulzu Áno (CardioGrip kontaktný i bezkontaktný Heart Rate Monitor)
Typ odpruženia FlexDeck
Počet programov 16
Rozmery (dxšxv) 196 cm x 87 cm x 150 cm
Sklon 24 stupňov nastavenia sklonu (0-12%)
Trieda použitia a presnosti H/B
Nosnosť 137 kg
Výkon motora 4HP
Maximálna rýchlosť 0-16 km/h
MP3 vstup Kompatibilné s iPod Nano (5th generácie a nižšie; iPod Classic; iPod Touch
Transportné kolieska Áno
Integrovaný ventilátor Nie
Šetrič miesta Áno
Napájanie Elektrický prúd
Použitie Domáce

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Každý rok motivujeme a vyhlasujeme súťaž Do formy s Muscle&Fitness

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky