🥦 Kvalitný a chutný VEGAN proteín? TU JE!

FIT PLUS Všetky produkty

Balík pre maškrtníkov 2

FIT PLUS Všetky produkty

Balík pre maškrtníkov 2

Vypredané / Na objednávku

Teraz si každý mašrtný jazýček príde na svoje. Upečte si chutný koláč, vďaka Weider Gourmet Oat Flour 1900 g (Brownie) + Olimp Peanut Butter, 350 g ZDARMA

Hmotnosť 2.25 Kg

Teraz si každý mašrtný jazýček príde na svoje. Upečte si chutný koláč, vďaka Weider Gourmet Oat Flour 1900 g (Brownie) + Olimp Peanut Butter, 350 g ZDARMA

Weider Gourmet Oat Flour sú ovsené vločky, ktoré poskytujú energiu, bielkoviny, vlákninu, vitamíny a minerály. Gourmet ovsená múka sú instantné ovsené vločky špičkovej kvality. Celé zrná získané z non-GMO ovsa a bez pridaného cukru. Gourmet ovsená múka môže byť použitá na prípravu sacharidových koktailov kedykoľvek počas dňa, kedy budete potrebovať extra energiu.

Weider Gourmet Oat Flour poskytuje komplexné sacharidy a nízky obsah cukru. Vysoký obsahah vlákniny spomaľuje trávenie škrobu a vstrebávanie glukózy v krvi. Táto vlastnosť je jedným z najzdravších dôvodov prečo konzumovať sacharidy vo vašej strave.
Weider Gourmet ovsená múka je tiež zdrojom rastlinných bielkovín a 100 gramov výrobku poskytuje iba 7,1 g tuku spolu s nízkym obsahom nasýtených tukov; pretože tuk je väčšinou z mono a polynenasýtených mastných kyselín.
Dávkovanie:
Zmiešajte 30 g produktu s mliekom alebo vodou a zamiešajte. Ak chcete pripraviť hustejšiu zmes vložte mysku s masou  do mikrovlnnej rúry na 30 sekúnd až 1 minútu. Získate tak tuhé cesto, ktoré sa podobá originálnemu dezertu.

Zloženie: 

100% pražené arašidy. 

Výrobok môže obsahovať stopy iných orechov. Olejovitá vrstva na hornej strane výrobku je prirodzené v arašidovom masle. Miešajte ho pred použitím.

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky