Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Balík Olimp Iso Plus drink Tropic Blue, 6 x 750 ml

Balík Olimp Iso Plus drink Tropic Blue, 6 x 750 ml

Vypredané / Na objednávku

Cenovo zvýhodnený balík 6 kusov izotonického nápoja Olimp Iso Plus. Olimp Iso Plus drink je športový izotonický nápoj, ktorý veľmi účinne hydratuje telo na optimálnej úrovni.

Hmotnosť 4.5 Kg
Doplňujúce info Iontový pitný režim pre športovcov

Cenovo zvýhodnený balík 6 kusov izotonického nápoja Olimp Iso Plus. Olimp Iso Plus drink je športový izotonický nápoj, ktorý veľmi účinne hydratuje telo na optimálnej úrovni. telo na optimálnej úrovni, obnovuje a udržiava vodnú a elektrolytovú rovnováhu, a to ako v priebehu tak aj po cvičení. 

Pridanie vitamínových látok predchádza strate z tela počas cvičenia. ISO PLUS®, vďaka svojmu zloženiu a kvalite je ocenený a doporučovaný profesionálnymi športovcami, najmä vytrvalostnými športovcami, ktorých aktivity trvajú dlhšie ako 60 minút, alebo kratšie, ale v drsných podmienkach zvýšenej teplote a vlhkosti. 

ISO PLUS® - je perfektný izotonický športový nápoj pre hydratáciu a regeneráciu organizmu.

Olimp iso plus sport drink 750 ml iontový pitný režim pre športovcov

Hydratácia organizmu je kľúčovým faktorom v dosahovaní optimálnej výkonnosti počas fyzickej záťaže. Toto ocenia najme športovci počas aeróbneho zaťaženia, ako cyklisti, bežci, lezci, skialpinisti, športovci kolektívnych hier a v neposlednom rade aj fitness priaznivci.

 Isoplus sport drink 750ml iontový nápoj pitie

Izotonický nápoj vďaka optimálnej, čo najbližšie podobnej koncentrácii k telu tekutiny, koncentrácia sacharidov a elektrolytov, oveľa rýchlejšie a efektívnejšie obnovuje optimálnu hydratáciu tela a uhasí pocit smädu rýchlejšie ako čistá voda. Okrem toho, nezanecháva žiadne nepríjemné pocity v ústach, sucho a zbytkovú chuť. Prispieva tak k udržaniu správnej rovnováhy elektrolytov v tele, čo má zásadný význam pre riadne fungovanie pri udržaní vysokého výkonu na najvyššej úrovni.

Ako na dávkovanie Iso Plus Sport Drink 750 ml

  • Izotonický nápoj je vhodný pre všetkých športovcov počas aktivít v priemere 750 ml až liter na hodinu fyzickej aktivity
  • Pri extrémne zvýšenom výdaji energie a počas horúčav môžete krátkodobo zvýšiť hodinový príjem na 2 fľaše počas fyzickej aktivity
Nutričné ​​informácie: 100 ml
Energetická hodnota 110 kJ / 26 kcal
Proteíny 0 g
Sacharidy 5,9 g
z toho cukry 3,9 g
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny                0 g
Vláknina   0 g
Sodík 0,046 g
Niacín 2,4 mg NIE (15% *)
Vit. E 1,8 mg α-TE (15% *)
Kyselina pantoténová 0,9 mg (15% *)
Vit. B6 0,21 mg (15% *)
Biotín 7,5 mg (15% *)


*% DDD - percento odporúčanej dennej dávky

Tropic modrá: 

Zloženie: voda, glukóza, maltodextrín, regulátory kyslosti - kyselina citrónová, citran sodný, citran draselný;vitamíny niacín, vit. E, kyselina pantoténová, vitamín. B6, D-biotín; príchute, stabilizátory - arabská guma, glycerolestery; sladidlá - aspartam, E 950; E 133, konzervant - E 202, E 211; antioxidanty - E 306, E 304. 

Lemon: 

Zloženie: voda, glukóza, maltodextrín, regulátory kyslosti - kyselina citrónová, citran sodný, citran draselný; vitamíny niacín, vit. E, kyselina pantoténová, vitamín. B6, D-biotín; príchute, stabilizátory - arabskej gumy, glycerolesterov kolofónie; invertný cukor, sladidlá - aspartam, acesulfam K, antioxidanty - E 300, E 304, E 306; farbivo - E 104 *, konzervačné látky - E 202, E 211 * môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

I

IvanBratislava, 13. 07. 2016

L

LadislavLevice, 23. 06. 2016

J

JurajKošice, 09. 06. 2016

Hmotnosť 4.5 Kg
Doplňujúce info Iontový pitný režim pre športovcov

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky