Objav svoj maximálny výkon s MAX MUSCLE

Aone Stamimax Energy Natural, 1200 g

Aone Stamimax Energy Natural, 1200 g

Vypredané / Na objednávku

AONE Stamimax Energy Natural 1200g je energetický pitný režim potrebný pre výkon, s minerálmi. Nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami.

Hmotnosť 1.2 Kg

AONE Stamimax Energy Natural 1200g je energetický pitný režim potrebný pre výkon, s minerálmi. Nápoj novej generácie s výnimočnými vlastnosťami. Použitý komplex sacharidov, obsahujúci vysokomolekulárny enzymaticky modifikovaný derivát škrobu, špeciálne vyvinutý pre potreby špičkových športovcov, je 10 x hypotonickejší ako glukóza.

Produkt je extrémne nízkoosmotický, čo v praxi znamená podstatne rýchlejšie vstrebanie a využitie oproti bežným sacharidom (glukóza, dextróza, maltodextrín). S výrazne kratšou dobou zotrvania v žalúdku ako dextróza / glukóza a minimálnou záťažou tráviaceho traktu patrí táto špeciálna zmes medzi najmodernejšie a najúčinnejšie energetické prípravky. 10%-ný roztok STAMIMAXU má osmolaritu 24, čo je 10 x menej ako bežne používané preparáty. Toto je výhoda oproti energetickým gélom a tyčinkám (okamžite využiteľná energia bez potreby trávenia a bez rizika zaťaženia tráviaceho traktu).

Vo vytrvalostných športoch sa Stamimax Energy perfektne hodí na zásobenie sacharidmi počas zaťaženia a k čo najrýchlejšej regenerácii po zaťažení. V silovom a rýchlostnom športe je považovaný za ideálny transportný systém pre kreatín a aminokyseliny, ktorý umožňuje „vtiahnutie“ výstavbových substrátov do svalových buniek.

Zloženie: Enzymaticky modifikovaný sachridový hydrolyzát, (vysokomolekulárny/ extrémne nízka osmolarita), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, uhličitan sodný, citran draselný, citran horečnatý, citran draselný, citran vápenatý), aróma, sladidlá (cyklamát sodný, sacharinát sodný, aspartam), farbivá (E 110, E 122, E151).

Dávkovanie: 75 g/L Denná dávka: 210 g Doporučené dávkovanie: 35g / 500 ml vody Silové a rýchlostné športy: Jednu porciu užiť bezprostredne pred výkonom. Športovci, ktorí trénujú dlhšie ako jednu hodinu, majú užiť druhú porciu počas tréningu, aby stabilizovali svoju tréningovú energiu. Vytrvalostné športy: Prípravok sa perfektne hodí ne sacharidovú saturáciu pred pretekami a na doplnenie energie počas výkonu. Ak trvá tréningové zaťaženie dlhšie ako 1 hodinu, je vhodné užiť počas výkonu každú hodinu 70 g v 1 l vody. Po ukončení výkonu užiť dávku STAMIMAX AMINO ENEGY na čo najrýchlejšiu regeneráciu.

Výživová hodnota 100 g prípravku(d.d.#)
Energia 389 kcal / 1617 kJ
Zloženie 100 g prípravku(d.d.#)
Vyskomolekulárne sacharidy 90 g
Minerály mg / 100 g prášku
Draslík K 135
Sodík Na 300
Horčík Mg 50
Vápnik Ca 25

AONE Stamimax Energy Natural UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

P

PatrikBanská Bystrica, 25. 04. 2017

Naše ďalšie webstránky

Ako výhradný zástupca LifeFitness máme najširšiu ponuku zariadení pre komerčné fitness centrá

Navštíviť

Od roku 1992 prinášame novinky zo sveta fitness, bodybuildingu a zdravého životného štýlu

Navštíviť

Revolučný skupinový tréning prepájajúci hudbu, svetlá a senzory do interaktívnych a motivačných zážitkov.

Navštíviť

Súhlas so spracovaním cookies

Aby sme mohli zlepšovať naše webové stránky, musíme ukladať súbory cookie o našich návštevníkoch.
Zakázat všetky
Povoliť všetky